Registrator Viewer – puiki įrašų peržiūros programa

Vadim Andrejevich Kozlov iš St.Peterburgo (Rusija) nemokamai dalinasi savo kūriniu – video registratorių įrašų peržiūros programa. Pabandžius, ir jau pirmomis minutėmis galėjau įsitikinti, kad šis autorius vertas tų pagyrų, aptiktų daugelyje įvairių forumų. Programa nedidukė, nereikalauja instaliacijos, veikia tiksliai, valdymas logiškas, lengai suprantamas ir intuityvus. Puikiai atvaizduoja GPS sensoriaus duomenis žemėlapyje, leidžia visaip eksportuoti ir manipuliuoti įsirašytais duomenimis. Veikia su įvairių gamintojų kamerų įrašais.  Labai informatyvūs, laisvai konfigūruojami sensorių grafikai laiko atžvilgiu ( net nustebau, pamatęs kaip dažnai mano greitis mėgsta šoktelėti "virš normos"). Na, visko turbūt ir neišvardinsiu. Tikrai verta pasibandyti patiems.

2013.07.02. Ne itin seniai, prieš  2sav. pasirodžiusi nauja versija 5.0 turi nemažai klaidų ištaisymų ir visą krūvą naujovių . Be galimybės naudoti Street Maps ir Bing Maps, man dar labai patiko, kad nebeliko būtinybės įsidiegti visokiausius kodekus. Win7/8 čia puikiai susitvarko patys. Palaikomų kamerų sąrašas, kaip jau įprasta, pasipildė naujais modeliais, pagerėjo atkūrimo sklandumas. O priekabiausiems – netgi jau yra ir meniu Lietuvių kalba.

Be Sociable, Share!
This entry was posted in Naujienos, Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>